[Парафія Пресвятої Трійці с. Велика Вільшаниця ]
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Владика Володимир: «Сповідь – перший подарунок воскреслого Христа»
22:24
Владика Володимир: «Сповідь – перший подарунок воскреслого Христа»

Ісус Христос не тільки встановив Таїнство Сповіді (Покаяння), а Він його нам подарував. Це Таїнство є першим подарунком воскреслого Христа. У Євангелії від Івана ми знаходимо чудове Його звернення після воскресіння до апостолів: «Прийміть Духа Святого! Кому відпустите гріхи - відпустяться їм, кому ж затримаєте - затримаються». А вже вибір залишається за людиною, чи вона прийме цей подарунок Христа.
 
Сказав владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, 13 жовтня 2016 року в програмі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» на «Живому ТБ».
 
На думку єпископа, Сповідь не завжди виглядала так, як тепер: «Гадаю, Сповідь належить до тих Святих Таїнств, яке пережило найбільшу еволюцію в історії богослов’я». Бо на початках християнства була Сповідь-екскомуніка: якщо хтось згрішив, то його виключали із спільноти. І лише після певного часу покути таку особу знову приймали в лоно Церкви. Пізніше в Європу прийшли ірландсько-шотландські монахи і з’явилася така форма покути, як «Сповідь-вухо», тобто приватна Сповідь.

 
 
Переглядів: 337 | Додав: ostin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: